Kontakta oss | Närke

Tobias Godlund | VD Närke

Tobias Godlund webb

Tobias Godlund

VD Närke

Tel: 070-386 99 57
Epost: tobias.godlund@ventpartner.se

Ulf Bergquist | Koncernchef / Affärsutvecklare

Ulf B webb

Ulf Bergquist

Koncernchef / Affärsutvecklare

Tel: 070-627 50 60
Epost: ulf.bergquist@ventpartner.se

Kerstin Svensson | Ekonomichef

Kerstin Porträtt webb

Kerstin Svensson

Ekonomichef

Tel: 070-203 09 34
Epost: kerstin.svensson@ventpartner.se

Therese Oscarson | Ekonom

Therese webb

Therese Oscarson

Ekonom

Tel: 070-258 93 85
Epost: therese.oscarson@ventpartner.se

Lisa Jensen | Ekonom & Marknadsföring

lisa jensen

Lisa Jensen

Ekonom & Marknadsföring

Tel: 070-379 14 66
Epost: lisa.jensen@ventpartner.se

Peter Aronsson | Teknik / kalkyl

Peter A

Peter Aronsson

Teknik / kalkyl

Tel: 073-311 87 90
Epost: peter.aronsson@ventpartner.se

Johan Rydstedt | Entreprenadchef / OVK

Johan R NY webb

Johan Rydstedt

Entreprenadchef / OVK

Tel: 073-311 87 88
Epost: johan.rydstedt@ventpartner.se

Stefan Jonsson | Projektledare

Stefan J webb

Stefan Jonsson

Projektledare

Tel: 070-235 29 07
Epost: stefan.jonsson@ventpartner.se

Thed Nilsson | Projektledare / OVK

Thed Nilsson webb

Thed Nilsson

Projektledare / OVK

Tel: 073-311 87 91
Epost: thed.nilsson@ventpartner.se

Marcus Ekshagen | Projektledare

marcus ekshagen

Marcus Ekshagen

Projektledare

Tel: 070-190 43 15
Epost: marcus.ekshagen@ventpartner.se

Christer Berg | Serviceentreprenadchef / OVK

Chrille passbild

Christer Berg

Serviceentreprenadchef / OVK

Tel: 073-311 87 93
Epost: christer.berg@ventpartner.se

David Andersson | Projektledare / OVK

David A

David Andersson

Projektledare / OVK

Tel: 073-311 87 89
Epost: david.andersson@ventpartner.se

Fredrik Forsberg | Servicechef / OVK

Fredrik F webb

Fredrik Forsberg

Servicechef / OVK

Tel: 073 - 311 91 76
Epost: fredrik.forsberg@ventpartner.se

Alexander Attia | Servicetekniker / OVK

Alexander webb

Alexander Attia

Servicetekniker / OVK

Tel: 073-311 87 97
Epost: alexander.attia@ventpartner.se

Mathias Paulsen | Servicetekniker

Mattias webb

Mathias Paulsen

Servicetekniker

Tel: 070-275 08 29
Epost: mathias.paulsen@ventpartner.se

Olle Sandh | Servicetekniker

Olle passbild

Olle Sandh

Servicetekniker

Tel: 070-246 88 18
Epost: olle.sandh@ventpartner.se

Sebastian Johansson | Servicetekniker / OVK

Sebastian J webb

Sebastian Johansson

Servicetekniker / OVK

Tel: 073-311 87 94
Epost: sebastian.johansson@ventpartner.se

Stefan Fälth | Servicetekniker

Stefan porträtt webb

Stefan Fälth

Servicetekniker

Tel: 072-311 80 98
Epost: stefan.falth@ventpartner.se

Tommy Ståhl | Servicetekniker / OVK

Tommy webb

Tommy Ståhl

Servicetekniker / OVK

Tel: 073-311 87 96
Epost: tommy.stahl@ventpartner.se

Emelie Reinholdsson | Servicetekniker

emelie reinholdsson

Emelie Reinholdsson

Servicetekniker

Tel: 073-826 33 33
Epost: emelie.reinholdsson@ventpartner.se

Emil Kroon | Servicemontör

Emil webb

Emil Kroon

Servicemontör

Tel: 070-358 87 96
Epost: emil.kroon@ventpartner.se

Robin Ulvbacke | Servicemontör

Robin porträtt

Robin Ulvbacke

Servicemontör

Tel: 070-774 53 44
Epost: Robin.Ulvbacke@ventpartner.se

Karl Worge | Servicemontör

Karl Worge miniatyr

Karl Worge

Servicemontör

Tel: 070-547 55 30
Epost: karl.worge@ventpartner.se

Thord Jacobsson | Servicemontör

Thord Jacobsson passbild

Thord Jacobsson

Servicemontör

Tel: 070-228 09 57
Epost: thord.jacobsson@ventpartner.se

Johan Rudin | Servicemontör

Johan Rudin

Johan Rudin

Servicemontör

Tel: 070-2750856
Epost: Johan.rudin@ventpartner.se

Alexander Zetterlund | Servicemontör

Alexander Zetterlund webb

Alexander Zetterlund

Servicemontör

Tel: 070-201 66 18
Epost: alexander.zetterlund@ventpartner.se

Henrik Fors | Ventilationsmontör

Henrik Fors webb

Henrik Fors

Ventilationsmontör

Tel: 073-311 87 92
Epost: henrik.fors@ventpartner.se

Johan Erlandsson | Ventilationsmontör

Johan Erlandsson webb

Johan Erlandsson

Ventilationsmontör

Tel: 070-119 71 97
Epost: johan.erlandsson@ventpartner.se

Johan Kreü | Ventilationsmontör

Johan K webb

Johan Kreü

Ventilationsmontör

Tel: 070-377 66 84
Epost: johan.kreu@ventpartner.se

Kriztofer Zetterlund | Ventilationsmontör

Kriztofer Zetterlund webb

Kriztofer Zetterlund

Ventilationsmontör

Tel: 073-078 30 44
Epost: kriztofer.zetterlund@ventpartner.se

Lennart Nielsen | Ventilationsmontör

Lennart porträtt webb

Lennart Nielsen

Ventilationsmontör

Tel: 073-311 87 95
Epost: lennart.nielsen@ventpartner.se

Markus Adolfsson | Ventilationsmontör

Markus A webb

Markus Adolfsson

Ventilationsmontör

Tel: 070-268 61 41
Epost: markus.adolfsson@ventpartner.se

Oliver Carlsson | Ventilationsmontör

Oliver Carlsson webb

Oliver Carlsson

Ventilationsmontör

Tel: 070-339 53 24
Epost: oliver.carlsson@ventpartner.se

Thomas Adolfsson | Ventilationsmontör

Thomas Adolfsson webb

Thomas Adolfsson

Ventilationsmontör

Tel: 070-584 62 11
Epost: thomas.adolfsson@ventpartner.se

Edwin Gustafsson | Ventilationsmontör

Edwin G passbild

Edwin Gustafsson

Ventilationsmontör

Tel: 070-285 51 69
Epost: edwin.gustafsson@ventpartner.se

Tobias Godlund | VD Närke

Tobias Godlund webb

Tobias Godlund

VD Närke

Tel: 070-386 99 57
Epost: tobias.godlund@ventpartner.se

Ulf Bergquist | Koncernchef / Affärsutvecklare

Ulf B webb

Ulf Bergquist

Koncernchef / Affärsutvecklare

Tel: 070-627 50 60
Epost: ulf.bergquist@ventpartner.se

Kerstin Svensson | Ekonomichef

Kerstin Porträtt webb

Kerstin Svensson

Ekonomichef

Tel: 070-203 09 34
Epost: kerstin.svensson@ventpartner.se

Therese Oscarson | Ekonom

Therese webb

Therese Oscarson

Ekonom

Tel: 070-258 93 85
Epost: therese.oscarson@ventpartner.se

Lisa Jensen | Ekonom & Marknadsföring

lisa jensen

Lisa Jensen

Ekonom & Marknadsföring

Tel: 070-379 14 66
Epost: lisa.jensen@ventpartner.se

Peter Aronsson | Teknik / kalkyl

Peter A Webb

Peter Aronsson

Teknik / kalkyl

Tel: 073-311 87 90
Epost: peter.aronsson@ventpartner.se

Johan Rydstedt | Entreprenadchef / OVK

Johan R NY webb

Johan Rydstedt

Entreprenadchef / OVK

Tel: 073-311 87 88
Epost: johan.rydstedt@ventpartner.se

Stefan Jonsson | Projektledare

Stefan J webb

Stefan Jonsson

Projektledare

Tel: 070-235 29 07
Epost: stefan.jonsson@ventpartner.se

Thed Nilsson | Projektledare / OVK

Thed Nilsson webb

Thed Nilsson

Projektledare / OVK

Tel: 073-311 87 91
Epost: thed.nilsson@ventpartner.se

Marcus Ekshagen | Projektledare

marcus ekshagen

Marcus Ekshagen

Projektledare

Tel: 070-190 43 15
Epost: marcus.ekshagen@ventpartner.se

Christer Berg | Serviceentreprenadchef / OVK

Chrille webb

Christer Berg

Serviceentreprenadchef / OVK

Tel: 073-311 87 93
Epost: christer.berg@ventpartner.se

David Andersson | Projektledare / OVK

David A webb

David Andersson

Projektledare / OVK

Tel: 073-311 87 89
Epost: david.andersson@ventpartner.se

Fredrik Forsberg | Servicechef / OVK

Fredrik F webb

Fredrik Forsberg

Servicechef / OVK

Tel: 073 - 311 91 76
Epost: fredrik.forsberg@ventpartner.se

Alexander Attia | Servicetekniker / OVK

Alexander webb

Alexander Attia

Servicetekniker / OVK

Tel: 073-311 87 97
Epost: alexander.attia@ventpartner.se

Mathias Paulsen | Servicetekniker

Mattias webb

Mathias Paulsen

Servicetekniker

Tel: 070-275 08 29
Epost: mathias.paulsen@ventpartner.se

Olle Sandh | Servicetekniker

Olle passbild

Olle Sandh

Servicetekniker

Tel: 070-246 88 18
Epost: olle.sandh@ventpartner.se

Sebastian Johansson | Servicetekniker / OVK

Sebastian J webb

Sebastian Johansson

Servicetekniker / OVK

Tel: 073-311 87 94
Epost: sebastian.johansson@ventpartner.se

Stefan Fälth | Servicetekniker

Stefan porträtt webb

Stefan Fälth

Servicetekniker

Tel: 072-311 80 98
Epost: stefan.falth@ventpartner.se

Tommy Ståhl | Servicetekniker / OVK

Tommy webb

Tommy Ståhl

Servicetekniker / OVK

Tel: 073-311 87 96
Epost: tommy.stahl@ventpartner.se

Emelie Reinholdsson | Servicetekniker

emelie reinholdsson

Emelie Reinholdsson

Servicetekniker

Tel: 073-826 33 33
Epost: emelie.reinholdsson@ventpartner.se

Emil Kroon | Servicemontör

Emil webb

Emil Kroon

Servicemontör

Tel: 070-358 87 96
Epost: emil.kroon@ventpartner.se

Karl Worge | Servicemontör

Karl Worge miniatyr

Karl Worge

Servicemontör

Tel: 070-547 55 30
Epost: karl.worge@ventpartner.se

Robin Ulvbacke | Servicemontör

Robin porträtt

Robin Ulvbacke

Servicemontör

Tel: 070-774 53 44
Epost: Robin.Ulvbacke@ventpartner.se

Thord Jacobsson | Servicemontör

Thord Jacobsson passbild

Thord Jacobsson

Servicemontör

Tel: 070-228 09 57
Epost: thord.jacobsson@ventpartner.se

Johan Rudin | Servicemontör

Johan Rudin

Johan Rudin

Servicemontör

Tel: 070-275 08 56
Epost: Johan.rudin@ventpartner.se

Alexander Zetterlund | Servicemontör

Alexander Zetterlund webb

Alexander Zetterlund

Servicemontör

Tel: 070-201 66 18
Epost: alexander.zetterlund@ventpartner.se

Henrik Fors | Ventilationsmontör

Henrik Fors webb

Henrik Fors

Ventilationsmontör

Tel: 073-311 87 92
Epost: henrik.fors@ventpartner.se

Johan Erlandsson | Ventilationsmontör

Johan Erlandsson webb

Johan Erlandsson

Ventilationsmontör

Tel: 070-119 71 97
Epost: johan.erlandsson@ventpartner.se

Johan Kreü | Ventilationsmontör

Johan K webb

Johan Kreü

Ventilationsmontör

Tel: 070-377 66 84
Epost: johan.kreu@ventpartner.se

Kriztofer Zetterlund | Ventilationsmontör

Kriztofer Zetterlund webb

Kriztofer Zetterlund

Ventilationsmontör

Tel: 073-078 30 44
Epost: kriztofer.zetterlund@ventpartner.se

Lennart Nielsen | Ventilationsmontör

Lennart porträtt webb

Lennart Nielsen

Ventilationsmontör

Tel: 073-311 87 95
Epost: lennart.nielsen@ventpartner.se

Markus Adolfsson | Ventilationsmontör

Markus A webb

Markus Adolfsson

Ventilationsmontör

Tel: 070-268 61 41
Epost: markus.adolfsson@ventpartner.se

Oliver Carlsson | Ventilationsmontör

Oliver Carlsson webb

Oliver Carlsson

Ventilationsmontör

Tel: 070-339 53 24
Epost: oliver.carlsson@ventpartner.se

Thomas Adolfsson | Ventilationsmontör

Thomas Adolfsson webb

Thomas Adolfsson

Ventilationsmontör

Tel: 070-584 62 11
Epost: thomas.adolfsson@ventpartner.se

Edwin Gustafsson | Ventilationsmontör

Edwin G webb

Edwin Gustafsson

Ventilationsmontör

Tel: 070-285 51 69
Epost: edwin.gustafsson@ventpartner.se