Kontakta oss | Västmanland

Jimmy Andersson | VD Västmanland

Jimmy Andersson webb

Jimmy Andersson

VD Västmanland

Tel: 076-279 10 05
Epost: jimmy.andersson@ventpartner.se

Ulf Bergquist | Koncernchef / Affärsutvecklare

Ulf B webb

Ulf Bergquist

Koncernchef / Affärsutvecklare

Tel: 070-627 50 60
Epost: ulf.bergquist@ventpartner.se

Kerstin Svensson | Ekonomichef

Kerstin Porträtt webb

Kerstin Svensson

Ekonomichef

Tel: 070-203 09 34
Epost: kerstin.svensson@ventpartner.se

Therese Oscarson | Ekonom

Therese webb

Therese Oscarson

Ekonom

Tel: 070-258 93 85
Epost: therese.oscarson@ventpartner.se

Lisa Jensen | Ekonom & Marknadsföring

lisa jensen

Lisa Jensen

Ekonom & Marknadsföring

Tel: 070-379 14 66
Epost: lisa.jensen@ventpartner.se

Emil Bergquist | Entreprenadchef

Emil Bergquist webb

Emil Bergquist

Entreprenadchef

Tel: 072-736 48 50
Epost: emil.bergquist@ventpartner.se

Juha Gustafsson | Projektledare

Juha Gustafsson webb

Juha Gustafsson

Projektledare

Tel: 072-736 48 51
Epost: juha.gustafsson@ventpartner.se

Oskar Bergerin | Projektledare

Oskar Bergerin webb

Oskar Bergerin

Projektledare

Tel: 070-254 14 66
Epost: oskar.bergerin@ventpartner.se

Per Hising | Projektledare

Per Hising webb

Per Hising

Projektledare

Tel: 070-942 77 58

Epost: per.hising@ventpartner.se

Andreas Estelli | Servicechef / OVK

Andreas Estelli webb

Andreas Estelli

Servicechef / OVK

Tel: 072-736 48 52
Epost: andreas.estelli@ventpartner.se

Janne Haikara | Projektledare

Janne Haikara hemsida

Janne Haikara

Projektledare
Tel: 070-308 65 95

Epost: janne.haikara@ventpartner.se

Jonas Myrberg | Servicetekniker / OVK

Jonas Myrberg webb

Jonas Myrberg

Servicetekniker / OVK

Tel: 076-336 43 67
Epost: jonas.myrberg@ventpartner.se

Lennart Wallberg | Servicetekniker / OVK

Lennart Wallberg webb

Lennart Wallberg

Servicetekniker / OVK

Tel: 072-736 48 54

Epost: lennart.wallberg@ventpartner.se

Joni Tauriainen | Servicemontör

Joni Tauriainen webb

Joni Tauriainen

Servicemontör

Tel: 072-736 48 59
Epost: joni.tauriainen@ventpartner.se

Pontus Björkström | Servicemontör

Pontus Björkström webb

Pontus Björkström

Servicemontör
Tel: 070-271 76 04
Tomas Björkström | Servicemontör

Tomas Björkström miniatyrbild

Tomas Björkström

Servicemontör

Tel: 070-273 78 20
Epost: tomas.bjorkstrom@ventpartner.se

Johline Eriksson | Servicemontör

Johline Eriksson hemsida

Johline Eriksson

Servicemontör

Tel: 070-230 55 60
Epost: johline.eriksson@ventpartner.se

Jari Myllykangas | Ventilationsmontör

Jari Myllykangas webb

Jari Myllykangas

Ventilationsmontör

Tel: 076-281 74 28

Epost: jari.myllykangas@ventpartner.se

Jesper Strid | Ventilationsmontör

Jesper Strid webb

Jesper Strid

Ventilationsmontör

Tel: 070-7545938

Epost: jesper.strid@ventpartner.se

John Järvinen | Ventilationsmontör

John Järvinen webb

John Järvinen

Ventilationsmontör

Tel: 070-290 11 85
Epost: john.jarvinen@ventpartner.se

Magnus Bergerin | Ventilationsmontör

Magnus Bergerin 2 webb

Magnus Bergerin

Ventilationsmontör

Tel: 070-255 69 19
Epost: magnus.bergerin@ventpartner.se

Markus Harju | Ventilationsmontör

Markus Harju webb

Markus Harju

Ventilationsmontör

Tel: 072-736 48 53

Epost: markus.harju@ventpartner.se

Tony Jarebo | Ventilationsmontör

Tony Jarebo webb

Tony Jarebo

Ventilationsmontör

Tel: 070-278 46 85
Epost: tony.jarebo@ventpartner.se

Jimmy Andersson | VD Västmanland

Jimmy Andersson webb

Jimmy Andersson

VD Västmanland

Tel: 076-279 10 05
Epost: jimmy.andersson@ventpartner.se

Ulf Bergquist | Koncernchef / Affärsutvecklare

Ulf B webb

Ulf Bergquist

Koncernchef / Affärsutvecklare

Tel: 070-627 50 60
Epost: ulf.bergquist@ventpartner.se

Kerstin Svensson | Ekonomichef

Kerstin Porträtt webb

Kerstin Svensson

Ekonomichef

Tel: 070-203 09 34
Epost: kerstin.svensson@ventpartner.se

Therese Oscarson | Ekonom

Therese webb

Therese Oscarson

Ekonom

Tel: 070-258 93 85
Epost: therese.oscarson@ventpartner.se

Lisa Jensen | Ekonom & Marknadsföring

lisa jensen

Lisa Jensen

Ekonom & Marknadsföring

Tel: 070-379 14 66
Epost: lisa.jensen@ventpartner.se

Emil Bergquist | Entreprenadchef

Emil Bergquist webb

Emil Bergquist

Entreprenadchef

Tel: 072-736 48 50
Epost: emil.bergquist@ventpartner.se

Juha Gustafsson | Projektledare

Juha Gustafsson webb

Juha Gustafsson

Projektledare

Tel: 072-736 48 51
Epost: juha.gustafsson@ventpartner.se

Oskar Bergerin | Projektledare

Oskar Bergerin webb

Oskar Bergerin

Projektledare

Tel: 070-254 14 66
Epost: oskar.bergerin@ventpartner.se

Per Hising | Projektledare

Per Hising miniatyrbild

Per Hising

Projektledare
Tel: 070-942 77 58

Epost: per.hising@ventpartner.se

Andreas Estelli | Servicechef / OVK

Andreas Estelli webb

Andreas Estelli

Servicechef / OVK

Tel: 072-736 48 52
Epost: andreas.estelli@ventpartner.se

Janne Haikara | Projektledare

Janne Haikara hemsida

Janne Haikara

Projektledare
Tel: 070-308 65 95

Epost: janne.haikara@ventpartner.se

Jonas Myrberg | Servicetekniker / OVK

Jonas Myrberg webb

Jonas Myrberg

Servicetekniker / OVK

Tel: 076-336 43 67
Epost: jonas.myrberg@ventpartner.se

Lennart Wallberg | Servicetekniker / OVK

Lennart Wallberg webb

Lennart Wallberg

Servicetekniker / OVK
Tel: 072-736 48 54

Epost: lennart.wallberg@ventpartner.se

Joni Tauriainen | Servicemontör

Joni Tauriainen webb

Joni Tauriainen

Servicemontör

Tel: 072-736 48 59
Epost: joni.tauriainen@ventpartner.se

Pontus Björkström | Servicemontör

Pontus Björkström webb

Pontus Björkström

Servicemontör
Tel: 070-271 76 04
Tomas Björkström | Servicemontör

Tomas Björkström miniatyrbild

Tomas Björkström

Servicemontör

Tel: 070-273 78 20
Epost: tomas.bjorkstrom@ventpartner.se

Johline Eriksson | Servicemontör

Johline Eriksson hemsida

Johline Eriksson

Servicemontör

Tel: 070-230 55 60
Epost: johline.eriksson@ventpartner.se

Jari Myllykangas | Ventilationsmontör

Jari Myllykangas webb

Jari Myllykangas

Ventilationsmontör
Tel: 076-281 74 28

Epost: jari.myllykangas@ventpartner.se

Jesper Strid | Ventilationsmontör

Jesper Strid webb

Jesper Strid

Ventilationsmontör
Tel: 070-7545938

Epost: jesper.strid@ventpartner.se

John Järvinen | Ventilationsmontör

John Järvinen webb

John Järvinen

Ventilationsmontör

Tel: 070-290 11 85
Epost: john.jarvinen@ventpartner.se

Magnus Bergerin | Ventilationsmontör

Magnus Bergerin 2 webb

Magnus Bergerin

Ventilationsmontör

Tel: 070-255 69 19
Epost: magnus.bergerin@ventpartner.se

Markus Harju | Ventilationsmontör

Markus Harju webb

Markus Harju

Ventilationsmontör
Tel: 072-736 48 53

Epost: markus.harju@ventpartner.se

Tony Jarebo | Ventilationsmontör

Tony Jarebo miniatyr

Tony Jarebo

Ventilationsmontör

Tel: 070-278 46 85
Epost: tony.jarebo@ventpartner.se